piątek, 8 kwietnia 2016

Do konstrukcji sztachety plastikowe wolno wykorzystać cegły elewacyjne (klinkierowe względnie licowe), do których można w jednakowym kolorze dobrać spoinę.Dzięki takiemu zabiegowi płot będzie pięknie się przedstawiać. Decydując się na płot z cegieł wybrać wolno również ich fakturę.
Z cegieł można zbudować płot pełne albo można je zastosować na słupki oraz podmurówkę pod ogrodzeniem.

Oprócz cegły elewacyjnej do budowy Ogrodzenie z plastyku na ogrodzenie i bramę sztachetowa
można wykorzystać zwykłą cegłę ceramiczną, bloczki silikatowe, beton komórkowy ewentualnie pustaki. Jednak takie ogrodzenie żeby wyglądało elegancko trzeba wykończyć. Ploty z plastyku na plot i bramę ze sztachet
można otynkować, obłożyć płytkami albo także okładziną.
Przez wzgląd na to możemy dostosować ogrodzenie do zabudowy posesji.
Wykonując postument oraz słupki z betonu otrzymamy wytrzymałe ogrodzenie jakie możemy wykończyć na kilka sposobów. Z drugiej jednak strony konstrukcja takiego ogrodzenia jest niezwykle żmudna.

Najtańszym sposobem wykończenia ogrodzenia Winylowe jest otynkowanie go.
Na płoty przydają się zarówno tynki cementowe jak i cementowo -wapienne. By prolongować żywotność ogrodzenia najporządniej jest nałożony tynk pomalować farbką elewacyjną.
Ogrodzenie można również wykończyć płytkami klinkierowymi, jakie wyglądem oraz strukturą upodabniają się do cegły. Pozostałym sposobem wykończenia ogrodzenia jest obłożenie go płytkami silikatowymi.

Poza przymusem konserwacji nie różnią się one znacznie od płytek klinkierowych.
Plotki z PCV na ogrodzenie i furtę sztachetowa
można również wykończyć kamykiem naturalnym. Na nieszczęście słupki a także podmurówka skonstruowana z takiego materiału zazwyczaj jest dosyć kosztowna. Sztachetki z PCV na plot i furtę ze sztachetz kamieni naturalnych jest za to niepomiernie pięknego a także wytrzymałe. Przeważnie stosowanymi głazami na ogrodzenia są piaskowiec, wapienie a także granit.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz